Dla niewtajemniczonych na system All In One składają się takie urządzenia jak: drukarka fiskalna, program sprzedażowy i komputer z ekranem dotykowym lub tablet. Taki team pozwala na bardzo wydajne zarządzanie stanami magazynowi oraz sprzedażą.

Zestaw POS oferuje wiele opcji, które zależą przede wszystkim od charakteru branży, w której działa. W każdym razie system POS to duża swoboda zarządzania stanowiskiem kasowym i procesem sprzedaży.

Co to jest Posnet Vero?

Posnet Vero to jedno, nieduże urządzenie. To kompaktowy POS, pozwalający użytkownikowi na zbudowanie funkcjonalnego i efektywnego stanowiska kasowego. Na Posnet Vero składa się drukarka fiskalna ONLINE, platforma sprzętowa POS z ekranem dotykowym oraz aplikacja sprzedażowa. Vero działa w oparciu o system operacyjny Android 11. Dzięki temu nie musisz już w pocie czoła kompletować całego zestawu POS, kupować kolejnych urządzeń i mozolnie konfigurować ich ze sobą. Posnet Vero jest gotowe do pracy od razu po uruchomieniu.

Aplikacje sprzedażowe

Na Vero pracujesz na dedykowanej aplikacji sprzedażowej. Aplikacja jest dopasowana do indywidualnych wymagań, zależnie od branży, w jakiej działasz.

Bezpieczne użytkowanie

Dystrybucja systemu Android 11, w oparciu o który działa Vero, jest przygotowana i kontrolowana przez Posnet. Aplikacja sprzedażowa zainstalowana na Vero jest dokładnie zweryfikowana. Dzięki temu korzystasz z urządzenia bezpiecznie i zgodnie z przeznaczeniem.

Ergonomia i nowoczesność

Posnet Vero jest ergonomiczne i kompaktowe, więc doskonale odnajdzie się nawet na małej przestrzeni stanowiska sprzedażowego. Jest to spore ułatwienie umożliwiające zagospodarowanie wolnej przestrzeni na dodatkową ekspozycję towaru. Dla porządku napiszę, że Posnet Vero wyposażone jest w ekran dotykowy 10,1″ o rozdzielczości 1280×800 pikseli i 16 mln kolorów. Ma wrzutowy mechanizm drukujący i 60 m rolkę papieru. W efekcie praca na urządzeniu jest intuicyjna, sprawna i szybka, co pozytywnie wpływa na efektywną obsługę klienta. Poza tym Posnet Vero spełnia wszystkie standardy nowoczesnego urządzenia fiskalnego. Ma niezbędny komplet interfejsów: Ethernet, WiFi, bluetooth, USB, co umożliwia sprawne podłączenie i współpracę z takimi urządzeniami jak: waga, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy, drukarka paragonowa, szuflada. Warto też zauważyć, że interfejsy sieciowe (Ethernet i WiFi) pozwalają na zdalną obsługę urządzenia, a przez bluetooth skomunikujemy bezprzewodowo np.: wagę czy skaner.

Podsumowanie

Szukasz urządzenia prostego w obsłudze, nowoczesnego i dającego Ci dużą swobodę wyboru? Kompleksowego i wielofunkcyjnego POS-a?

No to, już znalazłeś – Posnet Vero!