Jeden z najmniejszych mobilnych terminali płatniczych, wspierający obsługę w każdym miejscu. Mobilny terminal Ingenico Link 2500 to przede wszystkim komfort idący w parze z efektywnością. Nowoczesne, niewielkie urządzenie, z czytelnym kolorowym wyświetlaczem występuje w dwóch rodzajach: przenośnego terminala bazującego na elektronicznych potwierdzeniach wysyłanych SMS’em lub w wiadomości mailowej oraz PIN pada stosowanego do integracji z kasami fiskalnymi. Małą i kompaktową budowę terminala Link 2500 doceni każdy przedsiębiorca i pracownik, któremu zależy na oszczędności miejsca, wymagając przy tym pełnej funkcjonalności i niezawodności. Pozwala na swobodne wykonywanie transakcji w dowolnym miejscu Twojej działalności.

Zastosowanie wielu form komunikacji zapewnia szybkość i niweluje problemy z brakiem zasięgu.

Bateria terminala pozwala na wykonanie do 450 transakcji oraz może wytrzymać do 150 godzin pracy – przy niskim stopniu korzystania, pracując w trybie oszczędzania energii. Zostanie doceniony przez każdego kuriera czy dostawcę, dla którego dotarcie do klienta i bezproblemowa, szybka płatność jest najważniejsza.

Kluczowe cechy

 Komunikacja : Sieć telefoni komórkowej GSM , Bluetooth , Wi-Fi

Akceptowane transakcje : MasterCard , Visa , Google Pay , Apple Pay , BLIK

Obsługiwane karty : EMV (karty z chip),  Magstripe (karty z paskiem magnetycznym) , Contactless (chipowe karty bezdotykowe)

Bezpieczeństwo : Certyfikat PCI-PTS 4.x , Certyfikat PCI-PTS 5.x

Parametry : Wyświetlacz: 2,4″ , Bateria: Li-Ion 1200 mAh , Wymiary: 129 x 70 x 17 mm (5.07 x 2.75 x 0.70″) , Waga: 155g