Najpopularniejszy mobilny terminal na rynku. Mobilny terminal Move2500 to terminal gwarantujący wygodę i komfort podczas każdej transakcji. Wyposażony w kolorowy wyświetlacz wraz z ergonomicznymi przyciskami sprawia, że jest doskonałym wyborem dla najbardziej wymagających przedsiębiorców. Terminal został zaprojektowany z myślą o mobilności i realizacji transakcji w dowolnym miejscu. Interfejs pozwala na eksploatacje urządzenia bez żadnego problemu, a wysoki standard zabezpieczeń i szyfrowania zapewnia bezpieczeństwo każdej przeprowadzanej transakcji.

W terminalu zastosowana jest komunikacja z użyciem sieci telefonicznej GSM lub połączenia do lokalnej sieci internetowej przez łączność Wi-Fi. Model wyposażony jest w wytrzymałą, wymienną baterię, która sprzyja długotrwałemu korzystaniu z urządzenia, również bez dostępu do stacjonarnych źródeł energii. Terminal jest zintegrowany z szeroką gamą kas fiskalnych.

Kluczowe cechy

Komunikacja – sieć telefonii komórkowej GSM, Wifi

Akceptowane transakcje: MasterCard, Visa, Google Pay,  Apple Pay, BLIK

Obsługiwane karty : EMV (karty z chip), Magstripe (karty z paskiem magnetycznym), Contactless (chipowe karty bezdotykowe)

Bezpieczeństwo : Certyfikat PCI-PTS 4.x , Certyfikat PCI-PTS 5.x

Parametry : Wyświetlacz: 2,4″, Bateria: Li-Ion 2200 mAh, Wymiary: 168 x 81 x 58 mm (6.60 x 3.20 x 2.3″), Waga: 320g